KONST / Litografier / Serigrafi 10985646
nr 1098 5646
Serigrafi
Anne Vilsbøll. 80/150, monogramsignerad, bladets mått: 85x60
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 27 mars 2017
kl 20:27:52
600 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)